Wystrój okna – rolety dzień noc

Wystrój okna – rolety dzień noc

Ostatnio odkryłem, że mój dom zużywa znacznie więcej energii związanej z ogrzewaniem oraz oświetleniem niż powinien. Nie wiedziałem za bardzo czym to może być spowodowane.

Rolety dzień noc Wrocław to dobry wybór

rolety dzień nocWedług okresowych kontroli mój piec był jak najbardziej sprawny, a przecież kupiłem go zaledwie cztery lata temu, więc jest jeszcze praktycznie jak nowy. Zleciłem zatem dokładne sprawdzenie mojego pieca pod względem jego sprawności. Znalazłem w tym celu fachowców z Rudy Śląskiej, którzy stwierdzili, że z piecem jest jak najbardziej wszystko w porządku. Mój znajomy z którym konsultowałem swój problem powiedział mi, aby zamiast pieca dokładnie sprawdził jakiej klasy są moje okna. Podszedłem do okna i od razu poczułem nagły przypływ zimna mimo że nie wiało, ani nie padał nawet deszcz. Okazało się, że moje okna w ogóle nie są szczelne. Zadzwoniłem do firmy, która kilka lat temu montowała u mnie okna i okazało się, że dostałem egzemplarz z wadą produkcyjną. Niestety okres gwarancyjny na okna się skończył, ale producent zachował się w porządku i udzielił mi 30% rabatu na wymianę okien. Tym razem postanowiłem jednak zdecydowanie lepiej wybrać okna. Wcześniej nie miałem na dobrą sprawę zielonego pojęcia o tym jak zaawansowane parametry mogą mieć okna. Wybrałem takie, które charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami dotyczącymi izolacji ciepła. Do nowych okien potrzebowałem jeszcze rolety dzień noc lub żaluzje. Szczerze mówiąc nie wiedziałem co mam wybrać.

Pojechałem do Katowic, aby móc na własne oczy zobaczyć modne ostatnimi czasy rozwiązania. Mój wybór padł na rolety i jestem z tego rozwiązania w pełni zadowolony.

Dodaj komentarz