Usługa wynajmu kontenera

Usługa wynajmu kontenera

  • Post author:
  • Post category:Usługi

W dzisiejszych czasach firmy budowlane bardzo często korzystają z podwykonawców. Jest to dla nich wygodne i często także tańsze rozwiązanie, niż posiadanie całego sprzętu, czy potrzebnych pracowników. Głównie wynajmują ludzi, sprzęt i pomieszczenia socjalne.

Jakie kontenery można wynająć?

wynajem kontenerówFirmy budowlane dostają zlecania z całej Polski i czasem bywa, że miejsce budowy jest znacznie odległe od siedziby firmy. Wiąże się to z koniecznością wysłania ludzi i zapewnienia im noclegu, przewiezienia sprzętu na miejsce, czy wynajęcia toalet. Na każdej budowie znajduje się niezbędny sprzęt do wykonania zlecenia. Mogą to być łopaty, wiertarki, młoty pneumatyczne, czy narzędzia podręczne. Kiedy praca się kończy, wszystko trzeba schować, więc musi być na to odpowiednie miejsce. Wynajem kontenerów jest świetnym rozwiązaniem dla firm budowlanych, ponieważ można go wykorzystać jako miejsce do przechowywania różnych rzeczy, może służyć jako biuro, lub pomieszczenie socjalne dla pracowników. Kontenery są wykonane ze specjalnej blachy, mogą być ocieplone i można do nich podłączyć elektryczność, czy nawet internet. Ich wszechstronne zastosowanie wynika z dużego wyboru dostępnych modeli, które świetnie się sprawdzają przy krótko, ale też długoterminowych inwestycjach. Można je wynajmować na dni, tygodnie, lub miesiące. Umowa jest tak skonstruowana, że be problemu można ją przedłużać na kolejny okres rozliczeniowy. Kontener może być dowieziony na miejsce budowy i odebrany po skończonej inwestycji.

Dostępne na wynajem kontenery, mogą mieć okna, lub też nie. Wszystko zależy od celu do jakiego są przeznaczone. Ceny za wynajem są bardzo zróżnicowane, gdyż kontenery mają odmienną wielkość i wyposażenie. Czasem trzeba je zarezerwować z dużym wyprzedzeniem.