Tanie noclegi podczas delegacji

Tanie noclegi podczas delegacji

Wielu pracowników wykonujących swoje obowiązki musi czasem niekiedy wyjechać w delegację służbową. To wiąże się z nocowaniem poza domem. A w tym celu trzeba poszukać sobie jakiegoś noclegu. Wielu pracodawców funduje pracownikom odpowiednie miejsca do spania. Dają im pieniądze na hotel lub za swoich pracowników rezerwują pobyt w jakimś hotelu.

Nocleg w pobliskim hotelu w Bieszczadach

noclegi bieszczadyJa mam takiego pracodawcę, który zawsze rezerwuję noclegi swoim pracownikom, którzy muszą gdzieś pojechać i delegacja będzie trwała dłużej niż jeden dzień. W tym zapewnia nam wyżywienie: śniadanie, obiad, kolację. Pracodawca wcale nie idzie po kosztach i nie rezerwuje noclegu w jakiś hostelach, gdzie nie do końca były by dobre warunki. Zawsze stara się wybierać takie noclegi bieszczady, by było nam wygodnie. Potem on i tak sobie nasz nocleg wrzuci w koszty firmowe. Jeszcze nie zdarzyło się bym nocowała gdzie indziej niż w hotelu. Wiadomo, że nie są to pięciogwiazdkowe hotele, ale są one schludne, przytulne i najważniejsze jest tam czysto i jest miła obsługa. Średnio w miesiącu jadę w taką delegację trzy razy. A jak mamy ważnego klienta lub musimy zrealizować ważna transakcję to mogę być poza domem nawet częściej niż trzy razy. W delegacje jadę w różne miejsca w kraju. W sumie to nie mam czasu na zwiedzanie, ale zawsze coś tam jednak się zobaczy. Nawet wysypiam się podczas nocowania poza domem. W tych hotelach są bardzo wygodne łóżka, przynajmniej ja na takie trafiałam. Miejsce do noclegu warto zawsze załatwiać znacznie wcześniej i później się nie okazało, że nie ma miejsca. Zawsze jak wracam z delegacji to mam później wolny dzień. Mogę odpocząć po delegacji.

Wybierając się w podróż służbową warto załatwić sobie nocleg dużo wcześniej. U nas na przykład w firmie noclegiem zajmuje się nasz szef. Zawsze załatwia nam nocleg w hotelach. Nie zdarzyło się  bym trafiła na mało komfortowy pokój. Zawsze miałam wygodny pokój. Wtedy to nawet chce się podróżować, mając zapewniony wygodny nocleg.