Szkolenie z dress code’u

Szkolenie z dress code’u

Żyjemy w czasach, kiedy każdy nas ocenia po wyglądzie. W ten sposób się określamy i przyporządkowujemy do określonej grupy społecznej. Jeżeli chcemy być pozytywnie i poważnie odbierani przez innych, to musimy znać dress code.

Program szkoleń z dress code’u

profesjonalne szkolenia dress codeW życiu prywatnym i zawodowym, dobrze jest wiedzieć jak się zachować w konkretnej sytuacji, czy ubrać stosownie do okazji. Nie jest to żadna tajemna wiedza, ale dla części ludzi jest ona mało istotna, przez ich prywatne poglądy i przyzwyczajenia. Jeżeli chcemy być właściwie odbierani przez innych ludzi, to profesjonalne szkolenia dress code są dla nas. Jest to program kierowany do osób chcących zmienić swój wizerunek, sposób komunikowania się i być lepiej rozumianym przez otoczenie. Można się wyrażać na wiele sposobów, ale w sytuacjach biznesowych, czy kontaktach międzyludzkich, lepiej zachować zasady savoir-vivre. Na szkoleniu zostają nam przedstawione zasady etyki biznesowej, które można stosować także w życiu prywatnym. W ciągu kilkunastu godzin szkolenia dowiemy się jak należy się ubierać na spotkania o różnym stopniu ważności, czy na określone okoliczności, poznamy zasady zachowania się przy stole, czy poznamy język niewerbalny. Dress code to nie tylko sposób ubierania, ale także zachowanie jakie serwujemy naszym rozmówcom. Na szkoleniu poznamy zasady zachowania się na przyjęciach na stojąco, sposobów witania się, przedstawiania bliskich nam osób innym, czy sposobów na wręczanie i przyjmowanie wizytówek. Są to bardzo przydatne informacje.

Każdy kto chce odnosić w życiu sukcesy na tle prywatnym i zawodowym, powinien znać zasady dress code’u. Wpływają one na relacje w życiu codziennym, ale przede wszystkim na kontakty biznesowe. Taka osoba ma większe szanse na znalezienie dobre pracy.

Close Menu