Sklepy a regały sklepowe allegro

Sklepy a regały sklepowe allegro

Jakie mogą być rodzaje sklepów? Hipermarket, supermarket, supersam, „warzywniak”, delikatesy, monopolowy itp. Innym podziałem może być że warzywny, spożywczy, chemiczny, mechaniczny.

Regały sklepowe allegro nie zawsze są potrzebne

regały sklepowe allegroPodejrzewam, że można byłoby wymieniać naprawdę długi długi czas – tym bardziej, że zależnie od regionu a nawet miasta, na różne sklepy inaczej się mówi, a często nawet nie mówi się nazwy sklepu tylko nazwisko właściciela. Ale co może łączyć te wszystkie sklepu?Każdy sklep potrzebuje kilku rzeczy – lokal(wóz, namiot, budynek, pomieszczenie itp.), właściciel, sprzedawca, towar i półki do sklepu. No właśnie – półki do sklepu a czy ktoś się zastanawiał jak to wszystko ewoluowało? Początkowo sprzedawcy nie mieli jakiś specjalnych regałów. Projekty sklepu też były nie potrzebne nikomu do szczęścia bo często to był wóz a nie sklep, dlatego projektowanie sklepu było co najmniej nie potrzebne. Ale zakładając, że „kupiec” – bo tak się kiedyś na nich wołało – już zdążył się dorobić jakiegoś majątku mógł postawić jakiś sklep w mieście albo gdzieś niedaleko (choć to mogło być niebezpieczne ze względu na dziką zwierzynę, jakiej kiedyś było po prostu od groma w stosunku do tego ile mamy dziś). Nikt nie myślał o tym, żeby kupować jakieś regały sklepowe allegro. Wszystko naturalnie leżało na ziemi czy podłodze. Źle? Myślę że nie. Kupujący płacił za to, co było potrzebne, a nie za allegro regały sklepowe, które kosztowały tyle pieniędzy, że kupujący musi oddać swoje pieniądze, żeby to się szybciej zwróciło. Co więcej, sklepów z jedzenie prawie nie było – to ludzie woleli samemu sobie robić. Albo jakieś placki, mięso (tak jak mówiłem, zwierzyny było dużo) warzywa owoce itp. Dzięki temu ludzie kiedyś byli mocni, silni i odporni. Dzisiaj wszystko mamy na talerzu. Jakby ktoś miał upolować cokolwiek to by prędzej padł z głodu, ponieważ dzisiaj wiele osób się wręcz brzydzi mięsa, krwi. Kiedyś śmierć nie była niczym nadzwyczajnym, nikt się tego nie bał. A dziś? Najbardziej naturalne z naturalnych spraw nas brzydzą.

Skoro tak przeciwstawiamy się naturze i boimy się tego, to czemu jest taka afera o wszystko inne co robimy? Niedługo nie będziemy mogli oddychać, bo za dużo dwutlenku węgla produkujemy.

Dodaj komentarz