Sala weselna w Nowej Soli

Sala weselna w Nowej Soli

Kilka lat temu wyprowadziłam się z rodzinnego miasta, lecz nie wyobrażałam sobie, żeby wziąć ślub w innym miejscu niż Nowa Sól. Zdaję sobie sprawę z tego, że niewiele osób o tym mieście słyszało, ale uważam je za niezwykle urokliwe. Zatem jak Piotr oświadczył mi się, wiedziałam, gdzie musimy rozpocząć przygotowania ślubne.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze sali?

sale weselne Nowa SólDoskonale zdaję sobie sprawę z tego, że w moim rodzinnym mieście z całą pewnością nie ma tak długich terminów jak na przykład w Krakowie, Warszawie czy chociażby Gdańsku. Mimo to na samym początku zaczęliśmy oglądać sale weselne Nowa Sól jest małym miastem, więc bez problemu obejrzeliśmy każdy lokal oraz porozmawialiśmy z menadżerem bądź właścicielem na temat oferty, którą proponują. Zanim jednak przeprowadziliśmy rozmowę z nimi to dowiedziałam się od mojej przyjaciółki, o co powinnam pytać. Przede wszystkim warto zapytać o wszelkie zakazy, które zostały wprowadzone. Menu, alkohol, dekoracja sali weselnej to bardzo ważne informacje, o które nie sposób zapytać. Myślę, że dość znaczącym czynnikiem dla menadżerów jest to na jaką ilość osób planujemy wesele, więc lepiej żebyście mieli oszacowane to. Oczywiście nikt nie każe wam podawać konkretnej liczby, lecz bardziej orientacyjnie. Osobiście uważam, że wręcz należy wprost zapytać o dodatkowe koszty. Lepiej wiedzieć na czym się stoi od razu, prawda? Osobiście uważam, iż na samym początku warto powiedzieć na jaką liczbę gości planujemy wesele. Nie ma sensu przeprowadzać długiej rozmowy, jeśli okaże się, że nie pomieścimy tyle osób.

Pamiętajcie, że to ma być wasz dzień i czasami warto ponegocjować w pewnych kwestiach zarówno z menadżerem jak i właścicielem. Wy jako młoda para macie być przede wszystkim zadowoleni. Oczywiście, że chcieliście, żeby goście także, ale warto mieć świadomość, że nie wszystkim się dogodzi.