Pożyczki bez bik dla zadłużonych czy kredyt w innym banku?

Pożyczki bez bik dla zadłużonych czy kredyt w innym banku?

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wiąże się nie tylko z korzyściami, ale i z konsekwencjami. Czasem jeden nieudany interes, jedna zła podpisana umowa i od razu tracimy sporo pieniędzy, klientów, aktywów. Jeśli nasza firma jest na tyle bogata, ze takie działania nie zakłócą jej działalności to jeszcze nie jest źle. Najgorzej jest, jeśli dopiero zaczynamy, a już mamy problemy z płynnością finansową.

Pożyczki bez bik dla zadłużonych nie zawsze jedynym wyjściem

pożyczki bez bik dla zadłużonychMi się taka sytuacja przytrafiła. Wzięłam kredyt inwestycyjny na rozpoczęcie działalności, chciałam otworzyć sklep. Na początku szło mi dobrze, nie narzekałam na klientów, jak na początek miałam nawet dobre zyski. Potem jednak podpisałam dużą umowę, która nie do końca wypaliła. Miałam problem ze spłatą raty kredytu. Zastanawiałam się czy wziąć kredyty pozabankowe dla zadłużonych, czy może postarać się o drugi kredyt w innym banku. Oba rozwiązania mi się nie podobały, ale nie miałam wyjścia. Na kredyt bankowy na pewno bym sobie poczekała, nie wiadomo, czy go dostanę, skoro nie mogę spłacać pierwszego. Z drugiej strony pożyczki bez bik dla zadłużonych to coś co na pewno otrzymam. Jednak takie pożyczki są wysoko oprocentowane, więc będę miała jeszcze większe problemy, żeby je spłacić. I tak źle i tak niedobrze. Nie wiedziałam co powinnam robić. Pożyczka pod zastaw nieruchomości bez bik to nie coś, o czym marzyła. Ostatecznie stwierdziłam, że oba wyjścia mi się nie podobają.

Poszłam porozmawiać z bankiem o zawieszenie spłaty kredytu na trzy miesięcy. Dzięki temu nie musiałam brać żadnej pożyczki, a spłata kredytu nie została zmieniona. To była bardzo dobra decyzja.

Dodaj komentarz