Kupno kucharskiej bluzy

Kupno kucharskiej bluzy

 

Kiedy skończyłem liceum, czekała mnie spora, kilkumiesięczna przerwa przed pójściem na studia. Nie zamierzałem jej spędzić na leniuchowaniu. Chciałem spędzić ten czas produktywnie i zarobić trochę pieniędzy. Nie miałem jednak żadnego doświadczenia na rynku pracy, więc zatrudniłem się jako pomoc kuchenna. Aby wykonywać tę pracę, szef kazał mi jednak kupić schludną bluzę kucharską.

Zakup nowej bluzy kucharskiej

bluza kucharska sklepTuż po ukończeniu liceum ogólnokształcącego i napisaniu matury, miałem mieć cztery miesiące wolnego przed pójściem na swoje wymarzone studia. Nie chciałem i nie było mnie też stać na to, aby ten czas zmarnować na granie w gry komputerowe, czy oglądanie filmów. Postanowiłem poszukać pracy. Zdawałem sobie sprawę z tego, że w zasadzie nie mam żadnych kwalifikacji, dlatego też najszybciej zatrudniłem się w jednej z restauracji, jako pomoc kuchenna. Stawka była niezła, co było dla mnie najważniejsze. Tym w co musiałem się wyposażyć na własną rękę, była bluza kucharska Sklep, w którym miałem zamiar ją zakupić, był bardzo dobrze wyposażony. Miałem więc do wyboru wiele wzorów i krojów takowych bluz. Zdecydowałem się na tę, która najbardziej mi się spodobała. Zadowolony podszedłem do kasy i sfinalizowałem tę transakcję. Dzięki zakupowi tej świetnej bluzy byłem gotowy do pracy w kuchni. Zdawałem sobie sprawę z tego, że praca ta nie będzie dla mnie łatwa, jednak zależało mi na zarobieniu pieniędzy.

Kiedy kupiłem bluzę kucharską, od razu poszedłem do restauracji, w której miałem dostać zatrudnienie na czas wakacji. Szef bardzo się ucieszył i od razu przedstawił mnie ekipie. Miałem nadzieję, że odnajdę się w nowej roli i dobrze będę wywiązywał się z powierzonych mi obowiązków. Zależało mi bowiem na tym, by szef był ze mnie zadowolony.