Gniazdka i ramki do gniazdek

Gniazdka i ramki do gniazdek

Wiele z nas remontując i urządzając swoje mieszkanie lub dom dba o każdy najdrobniejszy szczegół. Do takich nie należą tylko lampki nocne, poszewki na poduszki czy koc. Niektórzy dbają o najmniejsze detale takie jak klamki do drzwi czy ramki do gniazdek. Mimo, że w calej przestrzeni takiej jak salon czy łazienka są to drobne elementy to i tak dobieramy je z największą precyzją.

Rodzaje ramek do gniazdek

ramki do gniazdek simonJeśli będziemy przeglądać magazyn o dekorowaniu wnętrz rzucą nam się w oczy najdrobniejsze szczegóły. Projektanci i światowej sławy architekci wnętrz dobierają do siebie najdrobniejsze rzeczy tak by tworzyły razem piękną całość i maksymalnie zdobiły każde wnętrze. Nawet wybór kontaktów w mieszkaniu nie powinien być przypadkowy. Nie wyobrażamy sobie przecież świeżo wyremontowanych ścian w nowym salonie czy kuchni i starych gniazdek czy kontaktów. Dlatego na rynku jest wielu producentów sprzętu i dodatków elektronicznych. Niebanalne i stylowe ramki do gniazdek Simon kosztują nie wiele, a są świetnej jakości. Firma oferuje w sprzedaży kilka kolorów ramek. Od klasycznych białych, które psują do każdych wnętrz bo różne nowoczesne odcienie srebra i złota. Ramki są bardzo solidne i wykonane z największą precyzją. Nie przewodzą prądu więc są bezpieczne w użytkowaniu. Do tego montaż i demontaż są bardzo łatwe i nie wymagają wiercenia w ścianie. Montuje się je na cztery zatrzaski, dzięki którym ramka przylega pięknie do ściany.

Ładne, nowoczesne i estetyczne dodatki są potrzebne w każdym mieszkaniu. Nawet ramki do kontaktów są elementem wyposażenia naszych wnętrz, dlatego trzeba je też czasami przemyć wilgotną szmatką z kurzu. Firma Simon stworzyła ramki, które łatwo utrzymamy w czystości, a do tego pięknie wyglądają i nie są drogie.